Kale Rampa - Piytu.com : Social Virals And Media Advertising bodrum escort paykasa
Menu

Kale Rampa

Kale rampa makine imalat sektöründe,ülkenin dış ülkelere olan bağımlılığını azaltmak maksadıyla 2016 senesinde kurulmuş fakat öncesinde 10 yılı aşkın iş ahlakı ve mühendislik tecrübesine sahip bulunan bir firmadır.

Kale rampa,makine imalatı alanında yükleme sistemleri olan çeşitli rampalar,makaslı platformlar,konveyörler,gezr vinçler,raf sistemleri,endüstriyel kapı sistemleri gibi birçok ürün tasarlamakta ve günün şartlarına uyarlamaktadır.

Kale rampa müşteri istekleri ve kullanılacak iş sahasına göre değişik özelliklere sahip olan dik rampa,gömme rampa,hidrolik rampa,yükleme rampası,dik rampa,mobil rampa olarak da adlandırılan seyyar rampalar ürünleri bulunmaktadır.

 

Hidrolik rampalar,yükseklik ayarı hidrolik sistemle ayarlanan 10.25-12 metre arasında uzunluklara sahip rampa sistemleridir.Uzunluk arttıkça kullanıcı ve forklift için daha güvenli ve konforlu bir yükleme veya boşaltma işlemi gerçekleşmiş olur.Hidrolik rampaların bir diğer önemli özelliği ise forklift ve aracın amortisörleriyle uyumlu şekilde çalışarak yük verildiği sırada aracı alçaltmasıdır. Bu özellikleriyle işleri kolay hale getiren hidrolik rampa ülkemizde ve dünyada en çok liman gibi bölgelerde sıkça kullanılır.

 

Kale rampa yükleme platformlarından dik rampa ise,iki katlı işletmelerde daha çok tercih edilir.Kullanılmadığında dik hale geliri fazla yer kaplamaz.Dik rampaların yapımında göz yaşı desenli saç kullanılır,sebebi kötü hava koşullarında meydana gelebilecek kazaları en aza indirmektir.Dik rampalar hidrolik ünitesi ve kontrol panelinin uyumlu çalışması sonucu otomatik olarak seviye ayarı yapmaktadır.

Dik rampalar,hidrolik rampanın varlığı sayesinde kolayca kurulur,ekstra inşaat işi gerektirmez.Standart ölçüler dışında müşteri isteklerine göre araç tipi,zeminle aradaki kot farkı,aracın cinsi gibi özellikler dikkate alınarak özel imalatlar yapılmaktadır.

 

Bir diğer rampa çeşidimiz olan,gömme rampalar ise kot farkının bulunmadığı alanlarda beton içine gömülerek kullanılır.Gömme rampa da iş bittiğinde bir yer kaplamaz.St 52  ve üzeri mukavemet(dayanıklılığa) sahiptir.15 tona kadar yük taşıma kapasitesi olan gömme rampalar kullanıcıya sorunsuz bir yükleme ve boşlatma imkanı sunar.

Rampaların diğer teknik özellikleri ve Kale rampanın referansları için web sitemiz inceleyebilir,ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote
[Total: 1    Average: 5/5]

Categories:   Genel, SEO

Comments

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.