cratosslot bodrum escort
İzmir Fırsatları

Laren Safari Park’ta At Safari Turu

TUR PROGRAMI:

Arvalya mekiindeki Laren Safari Parkımız’da misafirlerimize evvela çevre , tur ve atlar ile ilgili kısa bir bilgi verilir.Misafirlerimize binecekleri atlar verilerek , tur öncesi kısa bir uyum ve deneme turu yapılır. Profesyonel rehberimizin onay vermesiyle turumuz çiftliğimizden başlar.Arvalya mevkii ile Pamucak arasında kalan çam kokulu , ormanlık ,toprak yol takip edilerek Pamucak Plajına varılır.Bu yol yaklaşık olarak 1 saat sürer. Plajdaki cafe’de öncelikle kısa bir mola verilir.Daha sonra rehberimizin denetiminde isteyen misafirlerimiz denizin içinde atla şahlanma deneyimini yaşayabilirler.Bu tamamen isteğe bağlıdır.Konuklarımız eğitimli olan atımızın üzerine rehberimiz tarafından eğersiz bindirilir ve rehberimizin komutuyla birlikte atımız şahlanır.

Şahlanma deneyimini yaşamak için iyi bir binici olmanız gerekmez.Acemi biniciler dahil herkes bu deneyimi yaşayabilir. Profesyonel binici var ise ,kumsalda rehberimizin eşliğinde galop(dört nala koşu) yapma imkanı bulur.Plajdaki animasyonlara katılmak istemeyen misafirlerimiz bu molayı güneşlenerek veya denize girerek değerlendirebilirler.Plajda geçirilen sürenin ardından aynı güzergah kullanılarak geri dönülür.

TUR ŞARTLARI :

Tura başlangıç ve bitiş saati tura kaç kişinin katıldığına bağlıdır. Duruma göre çiftlikten çıkış ve dönüş 2 buçuk-4 saat arası sürebilir. Yaz sezonunda safari turumuz saat 09:30 gibi başlamaktadır. Kış sezonunda safari turumuz müsaitliğe göre herhangi bir saatte yapılabilir.Grup olmanız gerekmez.Safari turunu 2kişi ve üzeri yapabilmekteyiz. Turumuz için 1 gün önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.Safari turumuza ailecek katılabilirsiniz . 7 yaş ve üzeri çocuklar velilerinin gözetiminde tura kabul edilirler.

  • Atın denize girip giremeyeceğine rehber karar verir.Duruma göre su sıcaklığı yeteri kadar sıcak değilse gerekirse rehber atı şahlanma için denize sokmayabilir.Bu durumda misafirlerimizinde birer hayvansever olarak anlayışlı davranacağından hiç şüphemiz yoktur.
  • At binmeye uygun kıyafet ile gelinmesi tavsiye edilir.Uzun Pantolon veya tayt, spor ayakkabı, plaj için: terlik, mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi gibi malzemeler almanız önerilir.Bunları taşımak içinde bir sırt çantası kullanışlı olabilir.

Dahil olan hizmetler:

  • Kuşadası içi transfer
  • Rehberlik hizmeti
  • Kask kullanımı

Dahil olamayan Hizmetler:

  • İçecekler
  • Fotoğraflar(Tur esnasında profesyonel fotoğrafcı tarafından fotoğraf çekilir ve cd olarak hazırlanır.Dileyen misafirler CD’yi satın alabilirler)

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

About the author

tigasan

Leave a Comment

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.